zavři

 


zavři


Mimořádný úspěch v zahraničí zaznamenala břeclavská firma LB BOHEMIA, s.r.o.

Mimořádný úspěch v zahraničí zaznamenala břeclavská firma LB BOHEMIA, s.r.o.

Na mezinárodním veletrhu nábytku, bytových doplňků a interiérového designu MODDOM, který se konal ve dnech 14.-18. října v bratislavské Inchebě získala firma LB BOHEMIA zlatou cenu za designovou postel Vally s tzv. levitujícími nočními stolky.

Vally je moderní a designová postel, zaoblené prvky rámu lůžka včetně LED podsvícení zvyšují komfort a bezpečí prostředí ložnice, speciální  upevnění  tzv. „levitujících“ nočních stolků s jednou zásuvkou je zajímavým  prvkem v ložnicích. Šikmé nožky postele opticky lůžko „odlehčují“. Nabízí se s možností zakoupení doplňků, komod se zásuvkami a dvířky , dále  šatních skříní. Vhodná volba doplňků řeší  možnost individuálního přístupu sestavení si ložnice podle svých představ.

Postel Vally se je vhodné doplnit o rošty s vaky, které jsou nabídkou  praktického  řešení úložného prostoru.

Vizuálně odlehčený typ postele Vally  se šikmými nohami je ideální do moderních interiérů s podlahovým vytápěním, které vyžaduje dostatečný  prostor mezi podlahou a dnem lůžka pro dostatečnou cirkulaci vzduchu.

Hodnotící komise složená z odborníků  a kapacit z oblasti interiérového designu v čele s ing. architektem . Rudolfem Melčákem postel vybrala i proto, že je v ní zúročena poctivost a řemeslné zpracování českého výrobce.

Postel je možné si prohlédnout a vyzkoušet na prodejně firmy LB BOHEMIA v Břeclavi na adrese Lidická 3387, nedaleko Tesca.
Copyright 2006 - 2011 LB BOHEMIA, s.r.o., 690 02 Břeclav, Sovadinova 3431     |     Provozovna: 690 02 Břeclav, Lidická 3387, tel.: 519 330 430-2, fax: 519 330 433