zavři

 


zavři


TurnAid slaví úspěch na veletrhu Rehaprotex!

TurnAid slaví úspěch na veletrhu Rehaprotex!

Elektrický polohovací systém TurnAid byl odbornou porotou veletrhu Rehaprotex 2017 oceněn jako nejlepší exponát v kategorii "Vybavení zdravotnických zařízení". A dle našeho názoru zcela právem, protože tento systém pomáhá pacientům a ulevuje ošetřovatelskému personálu. Snad se co nejdříve objeví také v reálném provozu.

TurnAid je zdravotnická pomůcka, která umožnuje bez jakékoliv námahy otočit či posunout pacienta jen pomocí speciálního systému navíjení plátna. Systém kombinuje základní funkce bočnic a elektricky řízené navíjecí soustavy. Lze jej jednoduše připevnit na běžná pečovatelská lůžka, používaná ve zdravotnických zařízeních i v domácí péči.  

Ulehčuje polohování pacientů v rámci prevence vzniku dekubitů, pomáhá s hygienou a v neposlední řadě také s přesunem pacientů z lůžka. Nosnost tohoto unikátního systému je až 200 kg.

Ovládání je velmi lehké a intuitivní. Podle barevného označení navíjející cívky personál vždy ví, kterou stranu ovládá. Lze si také vybrat mezi ručním a nožním ovladačem, který pečovatelkám a sestrám uvolní ruce. Bočnice jsou lehce sklopitelné pod úroveň matrace a umožňují tak plynulý přesun na převozový nebo invalidní vozík.

Výhodou tohoto systému pro zdravotnická zařízení je jednoduchá montáž a demontáž na lůžko a tím pádem i možnost použít systém u více pacientů na oddělení. Součástí systému jsou dvě bočnice s integrovaným elektrickým navíjecím systémem (pravá a levá strana), řídící jednotka s kabely vedoucí k motoru, držák a ruční ovladač, jedno navinovací třímetrové a lehce vyměnitelné plátno a jedno speciální kluzné plátno.

video zde


detail

detail

detail

detail

detail

detail
Copyright 2006 - 2011 LB BOHEMIA, s.r.o., 690 02 Břeclav, Sovadinova 3431     |     Provozovna: 690 02 Břeclav, Lidická 3387, tel.: 519 330 430-2, fax: 519 330 433