Zdravotnictví a kompenzační pomůcky

Logickým vyústěním výroby matrací pro lepší spánek a řešení zdravotních problémů bylo vytvoření divize Zdravotnictví.

Naše síla je v segmentu pasivních antidekubitních matrací určených pro prevenci a léčbu proleženin všech stupňů. 

K antidekubitním matrací patří také pečovatelská lůžka. V současné době zastupujeme německou firmu Burmeier a v našem portfoliu najdete polohovací lůžka pro domácí i ústavní péči.

Spoluprácí s německou společností Bischoff & Bischoff, se rozšířilo naše portfolio o kompenzační pomůcky, které jsou určeny především pro imobilní klienty, vozíčkáře, seniory a pro pacienty dlouhodobě upoutané na lůžko.

V sekci Kompenzační pomůcky naleznete prostředky pro domácí péči  a individuální potřeby pacientů. Většina pomůcek je hrazena z veřejného zdravotního pojištění a může je předepsat odborný lékař.

V sekci Vybavení zdravotnických zařízení je k dispozici široký sortiment vybavení pro péči o imobilní pacienty, doplněný nezbytné příslušenství a je určen především pro zdravotnická zařízení, nebo zařízení nemocničního typu a samozřejmě pro pečovatelské domy, ať již pro seniory nebo dlouhodobě nemocné.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA